7 груд. 2018

Тиждень«Профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом»

Згідно з річним планом школи на 2018/2019 навчальний рік з 03.12 2018 по 07.12.2018 року у школі проходив Тиждень профілактики та боротьби з ВІЛ- СНІДом під гаслом "Молодь проти СНІДу». Метою даного тижня було привернути увагу учнів до здорового способу життя, безпечної поведінки, а також виробити активну життєву позицію учнів. Ця страшна хвороба, поширення якої в інших країнах стає дедалі повільнішим, в Україні, на жаль, набирає все більших обертів. Про це наголошувалося на загальношкільній лінійці, присвяченій відкриттю тижня.
6 груд. 2018

Благодійний ярмарок "Акція милосердя"

6 грудня відбувався ярмарок у фойє школи, де хоч і трохи тісно, але місце знайшлося усім. Участь взяли усі класні колективи, які презентували свої власні солодкі вироби. Ярмарок благодійний і всі діти хочуть допомогти потребуючим людям. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Я сподіваюсь, що наші учні навіть коли закінчать школу теж займатимуться благодійністю.
3 груд. 2018

Адаптація учнів 1 та 5 класів

30 листопада на базі школи відбулася педрада вчителів у формі "Педагогічного кафе" у вигляді фасилітації , з метою створення умов для забезпечення успішної педагогічної адаптації. В ході педради поставлено ряд завдань для покращення перебігу адаптаційного періоду учнів, розвитку пізнавальної сфери, формування ефективного спілкування в колективі.
26 лист. 2018

Тиждень англійської мови

Відповідно до річного плану роботи та з метою з популяризації та активізації вивчення англійської мови, з раціональною організацією методичної роботи в школі, сприяння запровадженню елементів інноваційних технологій навчання і педагогічних систем у освітній процес, проведенню науково-експерементальної та практичної роботи педагогів, проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді у школі з метою залучення учнів до позакласної роботи, удосконалення знань, умінь та навичок, набутих на уроках англійської мови, розширення словникового запасу учнів та їхнього світогляду, розвитку творчих здібностей, логічного мислення та підвищення інтересу до вивчення іноземної мови вчителем Киби К.І., з 19 по 23 листопада 2018 року проведено Тиждень англійської мови.
23 лист. 2018

День пам’яті жертв Голодомору

23 листопада у школі відбулись тематичні заходи щодо вшанування пам`яті жертв Голодоморів, метою яких було формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянської відповідальності за його майбутнє.
21 лист. 2018

День Гідності і Свободи

Наша шкільна родина разом зі всією Україною відзначала День Гідності та Свободи. 21 листопада на тематичній лінійці пам’яті, ми вшановували громадянський подвиг, патріотизм і мужність учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.
17 лист. 2018

Тиждень української словесності

У кожного народу є свої пам’ятні дати. Одна із дат для України — 9 листопада — День української писемності. Цікаво і пізнавально пройшов у нашій школі Тиждень словесності (09.11-16.11.2018). Розпочався він оформленням тематичного стенду з виставкою стінгазети « Сучасні українські письменники», «Жестові мови світу» , «Сучасна дитяча література світу»
20 жовт. 2018

Турнір з футболу

19 жовтня відбувся традиційний дитячий турнір з футболу присвячений пам'яті М.В. Коваліва. Він започаткований М.В. Ковалівим, жителем села Хоробрів і відомим футболістом та тренером нашого району. В турнірі взяли участь збірні команди учнів із чотирьох шкіл. В напруженій та запеклій боротьбі наша школа здобула ІІ призове місце.
13 жовт. 2018

Тиждень козацької слави

З метою формування в учнів національної свідомості та патріотизму, почуття належності до рідної землі та свого народу у школі до Днів захисника України та українського козацтва відбувся Тиждень козацької слави під гаслом «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани» (М.Т. Рильський ).. Упродовж 8–12 жовтня всі класи школи долучалися до різноманітних тематичних заходів.
11 жовт. 2018

Ліси для нащадків

Озеленення – справа всіх і кожного. Значення зелених насаджень загальновідоме. У четвер, 11 жовтня, учні 8-9 класів долучилися до посадки лісу в с.Старгород нашого району. Така акція в нашій школі проходить уже не вперше, тож школярі з цікавістю та відповідальністю поставилися до великої справи - створення нових лісових насаджень. Усі працювали старанно та завзято. Корисна робота на свіжому повітрі згуртувала учасників, подарувала позитивні емоції та можливість власноруч зробити добру справу.