16 трав. 2019

День ЦЗ у школі

З метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки школи з цивільного захисту, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і пожеж, а також з метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та Основ здоров’я, набутих учнями протягом навчального року, 16 травня 2019 року у Войславицькій ЗШ проведено День цивільного захисту.
14 трав. 2019

Свято Матері

Зворушливе свято з нагоди Дня матері та Дня родини відбулося 14 травня у стінах нашої школи. Учні зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині – рідній неньці, подякувати за любов і турботу, а також привітати всіх жінок і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословення.
11 трав. 2019

Зустріч з випускниками "Сторінками шкільного фотоальбому"

Уже традиційно у другу суботу травня у Войславицькій ЗШ І – ІІ ступенів проходить вечір зустрічі з випускниками. Цьогоріч на свято були запрошені випускники, які закінчили школу у 1969, 1974, 1979,1984, 1989, 1994, 1999, 2004, 2009, 2014 роках
8 трав. 2019

І знову профілактика!!!

8 травня з учнями 5 класу Войславицької ЗШ І-ІІ ст, інспектор з ювенальної превенції Ірина Мроць, спільно з працівницею служби у справах дітей Сокальської РДА Анною Кунах та працівницею центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Сокальської РДА Зоряною Барник, провели профілактичну бесіду на тему "Належна поведінка учнів під час навчання, відвідування уроків та недопущення вчинення булінгу".
19 квіт. 2019

Шкільна екскурсія до славетного міста Львова

18 квітня цікавою і змістовною відбулася поїздка до славетного українського міста Львів. Учні нашої школи відвідали меморіальний музей Івана Франка та Михайла Грушевського, а також мали чудову можливість побувати на ІІ форумі професійної освіти у новозбудованому виставковому центрі "Південний-EXPO"
12 квіт. 2019

Тиждень духовності

Тиждень духовності, що проходив з 08 квітня по 12 квітня у Войславицькій ЗШ, був насиченим, цікавим та змістовним.
8 квіт. 2019

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я У НАШІЙ ШКОЛІ

Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя. З нагоди всесвітнього дня здоров’я 8 квітня в нашій школі для учнів було проведено гра-подорож "У країну Здоров'я".
8 квіт. 2019

Оглядова екскурсія

5 квітня учні нашої школи відвідали виставку інформаційно-просвітницьких стендів, присвячену 85-им роковинам Голодомору 1932-1933 рр. в Україні у МАН та музей Сокальщина.
5 квіт. 2019

Вітамінний тиждень

У 1 класі Войславицької ЗШ І-ІІ ступенів з 1 по 5 квітня 2019 року вчителем Сень Н.Д., був проведений незвичайний і захоплюючий «Вітамінний тиждень» ( в рамках тематичного тижня "Навіщо істи"). Кожен день цього тижня мав свою назву: фруктовий день, рибний, овочевий, молочний, та день сухофруктів.
5 квіт. 2019

Весняна толока

З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану території села у нашій школі стартувала акція "Весняна толока", до якої долучились мешканці села Войславичі. Заходи благоустрою важливі не лише під час проведення подібних акцій. Головне дотримуватись всім відомого вислову: "Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять".