14 лют. 2019

День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. У нашій школі у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…
25 січ. 2019

ОБЕРЕЖНО! КІР!

У зв’язку з поширенням кору в Україні та з метою попередження розповсюдження захворювання серед учнів Войславицької ЗШ І-ІІ ступенів упродовж 22-25 січня у навчальному закладі було організовано інформаційну кампанію щодо кору.
30 груд. 2018

НУШ

Навчальний рік 2018/2019 упевнено можна назвати роком Нової української школи. Адже першокласники навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти, складеним згідно з Концепцією Нової української школи та новим Законом про освіту. Адміністрацією школи створено нове освітнє середовище для 1 класу, усі учні забезпечені підручниками, клас оснащений сучасним комп’ютерним обладнанням, здійснено забезпеченням закладу освіти меблями (партами), обладнанням і дидактичними матеріалами, необхідними для компетентісного навчання.
28 груд. 2018

Зустріч з батьками "Батьки-партнери школи"

Співпраця з батьками – це питання, яке болісно стоїть у багатьох школах. Найчастіше вирішенню розбіжностей заважає середовище недовіри і невміння встановити діалог. Перші кроки до налагодження стосунків може робити школа. Якими мають бути ці кроки, розповів директор школи Славич О.В.
28 груд. 2018

Новорічне свято

Новорічне свято разом із казковими героями завітало до нашої школи. Усі діти, одягнені у святкові новорічні костюми, перетворились на казкових героїв і завдяки своїм вмінням та казковим персонажам, які завітали до школи, зробили свято неперевершеним.
19 груд. 2018

Свято Миколая

Свято Миколая – це одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Всі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними. Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая. І ось він завітав до учнів Войславицької ЗШ І-ІІ ст на свято «Святий Миколай, ти до нас завітай».
17 груд. 2018

Всеукраїнський тиждень права

Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи інтересів інших, треба знати закони. Для цього учні нашої школи здійснили мандрівку у країну Права. Тиждень правових знань у Войславицькій ЗШ виявився інформаційним, змістовним, динамічним. Учні школи отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду їх на практиці.
13 груд. 2018

Андріївські вечорниці

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня. Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Для нашої школи це свято вже стало традиційним. Щороку учні відтворюють обряди проведення українських вечорниць, сповнені веселощів та жартів, ворожіння.
12 груд. 2018

Акція " KOSAманія

Дівоча коса - це краса. Дівоча коса - це натхнення. У Войславицькій ЗШ І-ІІ ст. дівчата, мов квіти, у кожної з них своя чарівність та неповторність. Цими днями за ініціативою Учнівського Парламенту була проведена акція " KOSAманія". Усі дівчата мали змогу зробити стильну та елегантну зачіску. Хлопці також взяли участь у акції і здивували усіх своєю креативністю.
10 груд. 2018

Цікава екскурсія

8 грудня учні 4 класу школи разом з батьками і класним керівником Планітою Г.П. їздили на екскурсію у м. Луцьк. Школярі побували в одному з найбільших, найдавніших і найкраще збережених замків України, Замку Любарта, який є одним з семи чудес України. В цьому ж замку діти відвідали два музеї: музей книги і єдиний в Україні музей дзвонів.