1 квіт. 2019

Свято гумору "Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх"!

Сьогодні в школі незвичайний день – 1 квітня. Хлопців і дівчат не впізнати. Вони чемно вітаються зі старшими, один з одним, за все дякують, коли необхідно – перепрошують і привітно посміхаються. А все тому, що сьогодні 1 квітня. І в цей день, як відомо, буває все навпаки…
29 бер. 2019

Круглий стіл «Життя дитини в родин"

29 березня у нашій школі відбулось методичне об’єднання класних керівників, на яке були запрошені батьки. Одним із питань був круглий стіл «Життя дитини в родині» за участю батьків. Під час якого батькам було запропоновано різні ситуації. Також вони мали можливість висловити свої думки в голос.
23 бер. 2019

Канікули, канікули! Сумувати нам буде ніколи. Весела дітвора! Ура! Ура! Ура!

Шановні батьки, діти! Вітаємо Вас з початком весняних канікул. Нехай відпочинок буде цікавим, насиченим та безпечним. Діти! Пам’ятайте правила безпечної поведінки, щоб ваш відпочинок був приємним.
22 бер. 2019

Всесвітній день води

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, святкує вся планета. У цей день учні Войславицької ЗШ І-ІІст. мали можливість пригадати про надзвичайну важливість водних ресурсів. Діти продемонстрували гарні знання з природознавства та хімії, відгадували загадки, змістовно відповідали на питання про роль води і її збереження на планеті Земля. Під час перегляду презентації дізнальсь багато цікавих фактів про воду, та ще відчули себе справжніми хіміками під час проведення різноманітних дослідів з водою.
15 бер. 2019

Україна і великий Кобзар – вічні

«Україна і світ вшановують 205-річницю з дня народження Т.Шевченка. Тому у Войславицькій ЗШ І-ІІ ст. пройшов ряд заходів , присвячених вшануванню поета. Серед учнів початкових класів було проведено конкурс на краще декламування поезій Шевченка. Учні 5-9 кл. випустили стіннівки на тему « Україна і великий Кобзар – вічні », а учні 7-8 класів провели усний журнал, який складався з таких сторінок: «Ким є для нас Т. Шевченко?», «Кобзарем його ми звемо», «Між пензлем і словом», «Слава і самотність», «Світова велич Кобзаря».
1 бер. 2019

"Кольоровий тиждень" початкової школи

25 лютого 2019 року розпочався тиждень початкової школи під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходитимуть в рамках тижня, розвиватимуть творчість школярів, навчатимуть їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.
25 лют. 2019

Тиждень історії

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії з 18 лютого по 22 лютого в нашій школі було проведено Тиждень історії. Були сплановані заходи тижня історії, підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і методи роботи.
21 лют. 2019

Міжнародний день рідної мови

21 лютого ми відзначали Міжнародний день рідної мови. У нашій школі відбулися заходи, на яких діти поринали в чудовий і прекрасний світ рідної мови. Мова – найбільший скарб, одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію.
20 лют. 2019

Лінійка - реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого у Войславицькій ЗШ І – ІІ ступенів прошла лінійка-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні «Небесна сотня — то в серцях вогонь». Учні та вчителі зібралися в залі, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам'яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь правду і гідність і віддали своє життя за Україну.
15 лют. 2019

Світ віртуальної реальності

Сьогодні наші учні поринули у світ розваг, а саме - у світ віртуальної реальності. Для учнів нашої школи було організовано 7D перегляд в шлемі віртуальної реальності.