5 жовт. 2018

День вчителя

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у нашій школі. Заздалегідь учні готують привітання, багатокольорові , веселкові плакати, прикрашають школу.
21 вер. 2018

Мінародний день миру

Сьогодні світ відзначає міжнародний день миру. Для деяких українців мир - це повсякденна реальність, для інших він - не більше ніж казкова мрія... Ми щиро бажаємо, щоб кожен українець по-справжньому відчув, що таке мирне небо над головою!
20 вер. 2018

Посвята в п’ятикласники

20 жовтня 2018 року у нашій школі відбулося яскраве дійство – посвята у п’ятикласники. Свято проводилось з метою формування згуртованості учнівського колективу, виховання почуття толерантності, поваги один до одного та взаєморозуміння, супроводжувалося піснями, танцями, віршами у виконанні винуватців свята.
14 вер. 2018

Олімпійський тиждень

З 10 по 14 вересня 2018 р. у навчальному закладі проходив Тиждень фізичного виховання та здорового способу життя (Олімпійський тиждень) «Рух заради здоров’я»
12 вер. 2018

Квітковий вернісаж

12 вересня 2018 р. в навчальному закладі проходила виставка-огляд “Квітковий вернісаж”, на якій були представлені роботи учнів 2-9 класів
3 вер. 2018

Свято першого дзвоника

У нашій школі 3 вересня відбулося свято першого дзвоника. Для першокласників і старшокласників цей день є одним з найбільш зворушливих, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.
25 трав. 2018

Пролунав останній дзвінок

Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Для вас пролунає останній дзвоник. Малечі він сповістить про те, що настала чудова пора - літні канікули. Хочу побажати, щоб вони були незабутні, веселі та цікаві. Знаю, що восени, коли ви повернетесь за шкільні парти, буде про що розповісти друзям. Для випускників цей останній дзвоник буде трошки сумним, тому що він сповістить про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя.
18 трав. 2018

Безпечне колесо

Сучасний гірський велосипед який вже досить давно колесує по земній кулі, став потроху проникати і в наше село. Все частіше наші учні в якості засобу пересування використовують двоколісного друга. Отже сьогодні в нашій школі проходили змагання з фігурної їзди на велосипедах «Безпечне колесо» серед учнів 5-9 класів.
17 трав. 2018

День вишиванки

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.
16 трав. 2018

Змагання з ігрових видів спорту

15 травня у нашій школі панував святковий настрій, бо в цей день відбувалися спортивні змагання з ігрових видів спорту. Цей захід є однією з давніх традицій у школі. В цьому році участь у змаганнях брали учні із 4 шкіл, а саме Телязької, Туторковицької, Ульвівської та господарів змагань Войславицької..