2 квіт. 2018

Спортивне свято «Олімпійське лелеченя»

Учні нашої школи 27 березня взяли участь у традиційному спортивному святі «Олімпійське лелеченя», якого всі з нетерпінням чекали. Це свято відбулося у Забузькій ЗШ І-ІІІ ст. та показало, наскільки важливо вести здоровий спосіб життя,дружити з фізичною культурою,щоб бути спритними та витривалими.
18 бер. 2018

Тиждень духовності

Тиждень духовності, що проходив від 12 до 16 березня 2018 року у школі був насиченим, цікавим та змістовним.Щодня проходила спільна молитва за духовний зріст нашого народу, щиру любов до Христової науки як дар мудрості у розбудові морально-свідомого суспільства, за героїв Небесної сотні та полеглих воїнів, які віддали життя за нашу Батьківщину. Благали за наші сім’ї, родини, де буде щоденна молитва — прослава Богу, подяка Йому, перепрошення за провини, прохання у кожній потребі земного життя і спасіння душі.
9 бер. 2018

“Ми чуємо Тебе, Кобзарю, крізь століття”

Живе Кобзар у пам’яті народу, Живуть його слова, і мрії, і думки. Хоч зазнавав великі перешкоди, Та спадщина його сягла в віки… Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу. 7 березня в приміщені школи відбувся конкурс на краще декламування поезії Т. Г. Шевченка серед учнів 1-9 класів.
3 бер. 2018

«Тиждень творчості» у початковій школі «Кожна дитина талановита»

Відповідно до річного плану роботи школи на 2017/2018 навчальний рік з 26 лютого по 02 квітня у школі проведено «Тиждень творчості» у початкових класів «Кожна дитина талановита» під девізом: «Кожній дитині – світло знань. Кожній дитині – можливість творити. Віру у сили свої без вагань. Радість у цьому світі жити»
2 бер. 2018

Поїздка в цирк

За ініціативи Батьківської ради учні нашої школи побували 02.03.2018 року в цирку в м. Сокаль та побачили неймовірну циркову програму, яка усім дуже сподобалась. Глядачі не шкодували оплесків, коли трюки їм подобалися. І ахали, коли здавалося, що ситуація дуже небезпечна. Цирк - дивовижне місце, у якому панує позитивна атмосфера.
25 лют. 2018

Заходи щодо ХХІІІ зимових Олімпійських ігор

З нагоди відкриття та проведення ХХІІІ зимових Олімпійських та ХІІ зимових Параолімпійських Ігор у м. Пхьончхан, Південна Корея та на підтримку національної збірної на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх, протягом лютого у школі була організовано та проведено ряд заходів
21 лют. 2018

Міжнародний день рідної мови

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії. Протягом 21-22 лютого 2018 року у школі відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови.
20 лют. 2018

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ АБО ПАМ’ЯТІ ТИХ, ХТО НЕ ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. З нагоди цієї дати учні школи підготували лінійку-реквієм «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
14 лют. 2018

День Святого Валентина

Святкування 14 лютого - Дня Святого Валентина стало вже традиційним в нашій школі. Цього дня у нас проведено тематичний вечір з цікавими конкурсами, інсценізаціями, мелодекламаціями та дискотекою.
7 лют. 2018

День безпечногоІнтернету

Метою цьогорічного Дня безпечного Інтернету є достукатися до кожної людини та донести важливу інформацію про те, що від кожного з нас залежить наша безпека в онлайн просторі.