13 трав. 2018

Вечір зустрічі шкільних друзів

Уже традиційно у другу суботу травня в нашій школі проходить вечір зустрічі з випускниками. Усе мине, та пам’ять не минає. Про школу, юність, вчителів, Про неповторність і красу Шкільних років – Нехай про це усе Вечір зустрічі з випускниками Вам нагадає. Скільки радості, щирих усмішок, теплих слів та приємних спогадів принесла всім ця зустріч із дитинством!
11 трав. 2018

"Моя матусенько, тобі ..."

Надзвичайно теплими, по-домашньому затишними відбулося свято до Дня матері та Дня родини 11 травня у нашій школі. Захід мав мету виховувати любов та повагу до матері та зміцнювати сімейні відносини через творчу діяльність. Символічне свято Божої Матері, Матері – України і рідної – найдорожчої неньки було заквітчане рожевими маками, оспіване у колискових піснях, прославлене у віршах про солодкі мамині вуста, сонячну світлу посмішку, віддану любов, лагідні мамині руки, про мамині сивини і очі-зорі, про золоте і щире мамине серце .
7 трав. 2018

Турнір з міні-футболу

З 3 по 5 травня в нашій школі відбувся шкільний турнір з міні-футболу «Шкіряний м’яч». Змагання відбувалися між збірними команд учнів 5 і 9 класів, 6 класу, 7 класу, 8 класу. Три дні точилися запеклі футбольні баталії, чотири команди взяли участь в цьому. Боротьба видалася запеклою – були й влучні удари, і стрімкі атаки, були і радості перемоги, і гіркота поразок. Адже в кожної команди було величезне бажання – перемогти! Але перемагають – сильніші!
3 трав. 2018

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 3 травня у школі відбувся День цивільного захисту.
2 трав. 2018

Тиждень природничих наук

Відповідно до річного плану школи, з метою формування біологічної грамотності, дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища, привернення уваги до проблеми екологічного мислення, поглиблення знань з природничих наук та профілактики захворювань учнів з 23 по 27 квітня 2018 року пройшов Тиждень природничих наук.
23 квіт. 2018

Свято Букварика

Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят нашої школи. Це не тільки прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити. Це – демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків першокласників. Традиційно щороку першокласники відзначають своє перше досягнення в навчанні. Вони опанували найважливішу книгу в своєму житті – Буквар.
16 квіт. 2018

В рамках місячника "Довкілля"

Безліч квітів не тільки роблять наше життя яскравішим, вони також сприяють очищенню і оздоровленню повітря навколо нас, наповнюючи його киснем, тонким і ніжним ароматом. Вчені довели, що ці прекрасні створіння вміють поглинати негативну енергію, натомість віддаючи позитивно заряджені частинки.
16 квіт. 2018

Зустріч з працівниками соціальних та правоохоронних органів

16 квітня 2018 р. в школі відбулася зустріч учнів з працівниками соціальних та правоохоронних органів. Під час даного заходу були охоплені учні середньої та старшої ланок.
14 квіт. 2018

Тиждень дитячого читання

Згідно з наказом у Войславицькій загальноосвітній  школі І-ІІ ст., було заплановано і проведено ряд заходів в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання. Всі заходи були спрямовані на популяризацію кращих надбань вітчизняної та зарубіжної літератури, активізації роботи бібліотеки з дітьми та підлітками, стимулювання у дітей інтересу до читання якісної сучасної літератури, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, вироблення навичок самостійної роботи з книгою, а також заохочення до читання.
11 квіт. 2018

День сміху

Сміх – це вітамін позитивного настрою, батарейки веселощів, що заряджають наші організм та душу для нових звершень. Головним завданням було забезпечення позитивного настрою для школярів і педколективу. Для старшокласників організовано шоу «Лігу сміху», де учні продемонстрували гумористичні сценки – здебільшого, зі шкільного життя.