21 вер. 2019

Всесвітній День миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Всесвітній день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
20 вер. 2019

Олімпійський тиждень

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією нашої школи стало проведення Олімпійського тижня. Метою тижня було поширити ідеї олімпійського руху в Україні, активізувати фізкультурно-масову роботу в навчальному закладі, сформувати у дітей мотивацію до здорового способу життя. Учасниками тижня були учні 1-9 класів. Змагання були запальні та веселі. Кожен клас намагався показати якнайращий результат та здобути більше призових місць
18 вер. 2019

Квітковий вернісаж- 2019

Вже стало традицією щорічно, в середині вересня, проводити виставку «Квітковий вернісаж». Головне завдання цього заходу – навчити учнів глибше розуміти природу, виховувати любов до прекрасного, втілювати свої думки, мрії, бажання у спеціально підібрані квіти, вивчати традиції свого народу. Яскраві композиції учнів 2-9 класів прикрасили фойє нашої школи. Кожен клас презентував свою роботу – букет із квітів, справжній барвистий феєрверк краси. Цікавими та оригінальними були не тільки самі квіткові композиції, а й поетичні та влучні назви робіт.
2 вер. 2019

Свято Першого дзвоника

День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою... Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень!!!
1 черв. 2019

Звіт директора перед громадськістю 2018/2019

Навчальний рік насправді завершується не святом Останнього дзвоника чи державною підсумковою атестацією, а підведенням підсумків цього року. Саме тоді приходить розуміння, скільки всього було зроблено, і скільки ще можна буде зробити в наступному навчальному році. Традиційно такі підсумки підводить директор школи Славич Олег Васильович під час звіту перед громадськістю. Цього року звіт відбувся 31 травня о 11.30 год. 2019 року. На звіті були присутні батьки практично всіх класів, а також, педагогічний колектив.
31 трав. 2019

Свято останнього дзвоника

Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято. 31 травня останній дзвоник пролунав і для учнів нашої школи. Він сповістив усіх школярів, що закінчився ще один навчальний рік. Для деяких учнів він черговий, а для дев'ятикласників – «останній».
23 трав. 2019

Квест - гра "Прощавай, Букварику!"

У житті першокласника буває свято, що приходить до нас раз у житті. І присвячене воно книжці, без якої не може обійтися жодна людина. Буквар - це "чарівний золотий ключик", який відчиняє нам двері у світ знань. Сьогодні першокласники нашого закладу також подякували Букварику за науку та провели квест-гру . Святковий квест "Прощання з Букварем" - красиве і веселе завершення першого і, мабуть, найголовнішого етапу у шкільному житті першокласників. Свято для першокласників було цікавим і незабутнім!
20 трав. 2019

Безпечні канікули. Правила поведінки на воді

Ви любите відпочивати на воді й хочете, щоб це приносило задоволення?! Тоді пам’ятайте, що головне в цій справі: навчитися плавати; навчити цього товариша; знати правила поведінки на воді та біля неї.
17 трав. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 17 травня напередодні літніх канікул традиційно відбувся весняний Тиждень безпеки дорожнього руху, коли учасникам освітнього процесу було проведено інструктажі, тематичні лекції з питань безпеки на дорозі та серед учасників дорожнього руху.
16 трав. 2019

Вишиванка єднає українців

У рамках святкування Дня української вишиванки учні нашої школи одягли вишиванки, адже вишиванка є оберегом, символом краси, молодості і, предусім, генетичним кодом українця