14 лист. 2019

Батьківські збори «ОКо - школа у смартфоні»

14 листопада у школі відбулися загальношкільні батьківські збори щодо впровадження системи Око у нашому навчальному закладі. Адміністратор системи Око у школі Киба К.І. розповіла , як батькам зареєструватись у системі Око. Директор школи Славич О.В., зазначив , що якісна освіта запорука успішної держави. Маючи на меті зробити освітній процес не просто якісним, а ще й зручним та сучасним створено систему Око.
30 жовт. 2019

Турнір з футболу

25 жовтня відбувся традиційний дитячий турнір з футболу присвячений пам'яті М.В. Коваліва. Він започаткований М.В. Ковалівим, жителем села Хоробрів і відомим футболістом та тренером нашого району. В турнірі взяли участь збірні команди учнів із чотирьох шкіл. Усі учасники показали високий рівень підготовки та видовищну гру.
24 жовт. 2019

Читання вголос

Читання вголос є одним із кроків на шляху глобальної грамотності. Процвітаючі нації розуміють, що нечитання призводить до деградації, адже нечитаючі громадяни не вміють критично мислити, не володіють інформацією. Шкільний бібліотекар провела голосні читання казки «Лікар Айболить» серед учнів початкових класів. Учні уважно слухали розповідь про пригоди Айболита. Водночас присутні із цікавістю переглядали казку, яку демонструвалися за допомогою проектора. Бібліотекар з метою визначення уважності дітей до викладеного матеріалу, задала декілька запитань, спонукаючи дітлахів до роздумів. Голосне читання стала невеличким святом для дітей.
19 жовт. 2019

Мода з відходів

У межах Тижня природознавства, серед учнів 5-9-х класів було проведено конкурс - показ “Мода з відходів” під гаслом “Збережемо рідну землю!”. Усі представлені моделі були виготовлені із побутових відходів та підручних матеріалів. Моделі зачарували всіх присутніх своєю оригінальністю та неповторністю.
18 жовт. 2019

Всесвітня молитва дітей на вервиці

«Мільйон дітей моляться вервицю» — під таким гаслом 18 жовтня пройшла всесвітня молитва дітей на вервиці, до якої долучилась і наша школа. Місяць жовтень 2019 року проголосили надзвичайним місійним місяцем, цьогорічна молитовна ініціатива спрямована в русло місійності, де діти молились за всіх місіонарів і численні покликання до цього стану, а також за мир і єдність у світі.
17 жовт. 2019

Тиждень природознавства

Природа - це весь навколишній світ, що оточує нас, а людина - це єдина істота, яка перетворює її світ, тому це "втручання" має бути, насамперед, розумним! Спілкування з природою завжди було засобом виховання. Про її вплив на розумовий розвиток, на формування моральних та естетичних якостей особистості писали видатні педагоги. В.О.Сухомлинський доводив, що природа сама собою не виховує. Виховує лише активна взаємодія дитини з нею. Тому екологічне виховання та екологічна культура тісно пов’язані з природоохоронною діяльністю! Саме з метою виховання правильного та дбайливого ставлення до навколишнього середовища, у школі стартував з 15.10 тиждень природознавства!
12 жовт. 2019

День захисника України

Напередодні 14 жовтня, Дня захисника України, у нашій школі під гаслом «На захисті Батьківщини» відбулися заходи приурочені цій даті. Учням нагадали етапи становлення української нації, імена героїв-захисників, історію свята Покрови, адже цей день став не просто державним святом, а направду всенародним святом, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові й добровольці, госпітальєри і волонтери, дорослі і діти – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над російськими загарбниками.
10 жовт. 2019

Заняття з елементами тренінгу «СТОП БУЛІНГ: протидія жорстокості та насильства»

З метою профілактики правопорушень у шкільному середовищі представниками учнівського самоврядування було проведено заняття з елементами тренінгу "STOP БУЛІНГ". Під час заняття учасників тренінгу було проінформовано як про саме явище "булінг", його види, ознаки, так і про те, куди можна звертатися за допомогою, і хто відповідальний за протиправні дії.
4 жовт. 2019

День вчителя

Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення. З нагоди дня вчителя в школі було проведено свято “Уклін Вам до землі любі, милі вчителі”. Учні школи звернулися зі словами подяки до вчителів школи, подарували їм безліч пісень, віршів. Змістовним був виступ наймолодших школярів – учнів 1класу. Приємною нотою в цей день також став концерт. Головними учасниками дійства став випускний клас, який привітав вчителів не тільки теплими словами, а й чудовими квітами.Всі класи дарували для них тепло та радість з усмішкою на обличчі.
27 вер. 2019

Всесвітній день туризму

27 вересня – Всесвітній день туризму. З метою популяризації та подальшого розвитку дитячого туризму, формуванню активної життєвої позиції молодої людини, вихованню моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності у навчальному закладі проводились різноманітні заходи.